DYŻUR WAKACYJNY
bird
sun

DYŻUR WAKACYJNY

DYŻUR WAKACYJNY

Drodzy Rodzice!

     Informujemy, iż w czasie wakacji wszystkie przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Słupca, będą otwarte dla swoich przedszkolaków. Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych, nadal unikamy rotacji dzieci między placówkami dostosowując się jednocześnie do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej obowiązujących w czasie pandemii COVID – 19.

  Jednocześnie informujemy, że każde z przedszkoli będzie nieczynne przez okres trzech tygodni w związku z wcześniej planowanymi remontami i pracami związanymi z poprawą warunków sanitarnych oraz przygotowaniem placówki do nowego roku szkolnego.

 Nasze Przedszkole nr 2 „Miś” będzie miało przerwę w okresie

od 09.08. do 31.08. 

W pozostałym okresie Przedszkole jest do Państwa dyspozycji i w związku z tym prosimy o składanie deklaracji uczęszczania dzieci w czasie wakacji do dnia 18 czerwca 2021 r. w kancelarii przedszkola  (druki do pobrania w przedszkolu lub na stronie internetowej). 

 W razie wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z dyrektorem Przedszkola.

Tel.: 63 275 19 15, e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

 Drodzy Rodzice, prosimy o przemyślenie swojej decyzji, ponieważ wiąże się ona z planowaniem urlopów pracowników przedszkola i właściwą organizacją pracy.

POBIERZ DRUK