WAŻNA WIADOMOŚĆ
bird
sun


Aktualności

Bieżące wydarzenia

Czytaj więcej

Dla rodziców

Ogłoszenia

Czytaj więcej

Galeria

Foto

Czytaj więcej

Archiwum

Strona archiwalna

Czytaj więcej

WAŻNA WIADOMOŚĆ

 

Szanowni Rodzice!

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie naszego kraju i zgodnie z decyzją rządu z dnia 11.03.2020 r. zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w Przedszkolu Nr 2 „Miś” w Słupcy zostają zawieszone w terminie od 12.03.2020 r. do 25.03.2020 r.

W dniach 12-13.03.2020 r. przedszkole oferuje jedynie zajęcia opiekuńcze w godz. od 6:30 do 17:00. Natomiast od 16.03.2020 r. w przedszkolu nie będą odbywać się żadne zajęcia.

Zwracam się z gorącą prośbą do Państwa aby w tych dniach dzieci przebywały w domach. To nie jest czas ferii, to czas działań profilaktycznych aby zabezpieczyć nas wszystkich, a szczególnie osoby starsze przed rozprzestrzenianiem się groźnego wirusa. Zatem obowiązkiem Rodziców jest dopilnowanie, aby dzieci pozostały w domach.

Liczę na zrozumienie i odpowiedzialność wszystkich Państwa, jak również bardzo proszę o zachowanie spokoju, gdyż podjęte działania są niezbędną formą profilaktyki zdrowotnej, a powodzenie tych działań zależy od nas wszystkich. Proszę również o bieżące śledzenie komunikatów medialnych.

 

Dyrekcja Przedszkola Nr 2 „Miś w Słupcy